На головну Рос

Шкiльнi новини

3 травня 2020 року

НА «ОЛІМПІ ТАЛАНТІВ» ВІДЗНАЧИЛИ ДАНИЇЛА СИДЬКА ТА В'ЯЧЕСЛАВУ УФУДвома такими чудовими пам'ятними кубками та грамотами лауреатів за зайняте друге місце в різних вікових категоріях нагороджені учні театрального відділення ДШМ №6 Даниїл Сидько та В'ячеслав Уфа.


 
Їх педагог сценічної мови Заслужений діяч мистецтв України, педагог-методист Михайло Петрович Крамаренко запропонував хлопцям спробувати себе у Відкритому регіональному онлайн конкурсі "Олімп талантів", який проводила 28-30 квітня Полтавська обласна філія Спілки музикантів України.


Разом ретельно підбирали програму виступів, проводили численні репетиції в онлайн-режимі і, нарешті, представили на суд журі конкурсу свої творчі напрацювання


Даниїл Сидько виконував уривок з поеми Пушкіна "Руслан і Людмила", а В'ячеслав Юфа -англійська народну баладу про короля Ліра.


Роботи обох наших учасників справили хороше враження і удостоєні другої премії лауреата конкурсу «Олімп талантів» у різних вікових категоріях. Ці нагороди - ще одне підтвердження того, що працювати над вдосконаленням своєї майстерності можна в різних умовах, і більш того, - мати непогані досягнення.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)