На головну Рос

Шкiльнi новини

7 листопада 2011 року

Міжнародними сертифікатами відзначені педагоги школи Г.I. Шовкова і М. I. Шовкова


Організатори міжнародної олімпіади "Мій світ – мистецтво!", на якій успішно виступили наші учні-вокалісти, вручили їхнім  викладачам міжнародні сертифікати.

 

"Участь у різних конкурсах та фестивалях - один з напрямків діяльності вокального відділу школи, - розповідає Г.І. Шовкова. - Діти хочуть співати, а участь в конкурсах є для них великим стимулом. Приємно, що рівень конкурсів зростає, і наші вихованці показують добрі результати".

 

Міжнародна олімпіада "Мій світ – мистецтво!" зібрала півтори тисячі учасників. Були представлені всі регіони України, частина конкурсантів приїхала з Росії, Білорусії, Німеччини.  Багато солістів і колективи вже не раз заявляли про себе на різних конкурсах(досить сказати, що в номінації "естрадний вокал" у наших юних вокалісток було 30 суперників, а в номінації "народний спів" виступала переможниця дитячого конкурсу Євробачення). Тим більше приємно, що майстерність учнів вокального відділення Діани Шафоростовой, Тетяни Бушної таі Дарини Шевченко відмічено нагородами.

 

"Дівчатка проспівали досить  добре, як в  технічному, так і творчому плані, змогли донести образ відібраних на конкурс пісень», - підкреслила їх  викладач Ганна Іванівна Шовкова. У ході круглого столу, який проводився у рамках конкурсу, члени жюрі відмітили її заслуги як педагога і побажали нашим учням наступного разу виграти гран-прі конкурсу. До речі, вони були запрошені на конкурс, який скоро пройде в містах Анапі та Санкт-Петербурзі.

 

Концертмейстер М. І Шовкова відмітила, що поїздка на олімпіаду була досить плідною в плані налагодження контактів з колегами з інших міст, продовженням яких стане творча співпраця.  Мирослава Іванівна взяла участь у майстер-класі, що проводився для педагогів. А ще харків'янам було цікаво познайомитися з пам'ятками міста Запоріжжя, побувати на знаменитому острові Хортиця.

 

На знімку: Г.І. Шовкова, М.І. Шовкова


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)