На головну Рос

Шкiльнi новини

2 лютого 2021 року

ЮНІ АКТОРИ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ШКОЛИ ЗНОВУ НА П’ЄДЕСТАЛІ ПОШАНИ

Цього разу майстерність учнів театрального відділення ДШМ №6 високо оцінило журі Всеукраїнського театрального фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Біла ластівка - Різдво 2021»

Названий фестиваль-конкурс організовується і проводиться в м. Дніпрі за підтримки компанії міжнародних послуг маркетингу заходів «EVENT-маркетинг» та Департаменту культури та туризму облдержадміністрації. Цього року він проводився дистанційно.

Серед переможців цієї творчої події – юні харків’яни, учні Дитячої школи мистецтв №6, яких об’єднує шкільний дитячо-юнацький театр «MINImore» (керівники Наталія Шаповалова та Катерина Келліна).

Колектив театру представив на конкурс уривок з вистави "Шерлок Холмс: Шість Наполеонів" за мотивами однойменного твору Артура Конан Дойла у виконанніучнів 4-го, 7-го та 8-го класів.

На сцені розгортається справжня детективна історія з напруженим сюжетом, забарвлена тонким британським гумором.

Журі фестивалю справедливо відмітило складність такого матеріалу, але водночас підкреслило цікавість режисерської постановки, в якій учні повною міроюпроявили свої акторські навички.

Ця конкурсна робота учнів і викладачів театрального відділення ДШМ №6 принесла перемогу – диплом лауреатів ІІ ступеню.

Лауреатами І ступеню став дует учениць театрального відділення Каріни Левади та Дар'ї Зубко, які виконали уривок з поеми Миколи Гоголя "Мертві душі" (викладач Наталія Шаповалова).

Дівчатам вдалось створити яскраві гротескні образи Прекрасних Дам і вразити своїм виступом членів журі, яке очолює кандидат мистецтвознавства, режисер, старший викладач Харківської державної академії культури, член НСТДУ Роман Набоков.

У рецензії до виступу було відмічено високий виконавчий рівень акторської майстерності, а також оригінальний підхід до створення візуального стилю роботи.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових творчих досягнень!

(обов’язково)