На головну Рос

Шкiльнi новини

23 січня 2020 року

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КОНТРОЛЬНИХ ЗАХОДІВ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Підсумки проведення контрольних заходів в першому півріччі поточного навчального року та результати моніторингу якості знань учнів стали предметом розгляду учасників педагогічної ради. Інформацію з цих питань представила заступник директора з навчальної роботи ДШМ №6 Інна Танцюра.

Проведенню комплексу контрольних заходів у Дитячій школі мистецтв №6 передувала реалізація низки організаційних заходів, які забезпечила адміністрація школи. Був затверджений графік контрольних заходів та створена комісія з числа керівників школи та її структурних підрозділів.

Результати внутришкільного контролю результативності навчання учнів за підсумками першого півріччя 2019-2020 року засвідчили, що програми академічних концертів (показів), які продемонстрували учні різних спеціальностей, відповідають вимогам програм для початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, затверджених

Міністерством культури  України, та рекомендаціям Державного методичного центру навчальних закладів культури та мистецтв.

Якісні показники моніторингу компетентності знань учнів школи у 2019 році складають:

• високий рівень компетентності (10-12 балів) склав 39% ;
  • середній рівень компетентності (7-9 балів) - 59%;
  • задовільний рівень компетентності (4-6 балів) - 2%;
  • неатестованих учнів немає.

За оцінкою комісії дані показники  компетенції знань учнів демонструють більш  принциповий підхід до оцінювання знань, вмінь та навичок учнів.

У ході обговорення контрольних заходів  викладачам були надані необхідні методичні рекомендації, які носять конкретний характер і враховують специфіку навчання по кожній спеціальності.

(обов’язково)