На головну Рос

Шкiльнi новини

6 травня 2020 року

ХОРЕОГРАФІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ: АДАПТАЦІЯ ДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРОХОДИТЬ НОРМАЛЬНО


Уроки хореографії для учнів відділення в умовах карантину стали нормою і регулярно проходяться з використанням сучасних засобів комунікації. Як і раніше задаються домашні завдання, контроль і їх оцінювання проводиться на підставі знятих відео.На відділенні проводяться тематичні засідання в режимі конференції, був проведено відкритий урок на тему "Вправи на розвиток силових здібностей".

Викладачі підготували методичні доповіді за тематикою "Артистичність педагога" та "Бар'єри педагогічного спілкування".

Незважаючи на карантин, учні та педагоги не відійшли від сформованої за останні роки традиції і організували дистанційне проведення шкільного хореографічного фестивалю "Dance Variation", який викликав зацыкавленысть і активність юних хореографів.

У планах - нові рубежі: вже відправлені заявки на участь у двох дистанційних хореографічних фестивалях, зокрема педагоги і учні готуються до участі в Оnline Cheer Contest.


Вашій увазі відеолик, скомпонований з фрагментів відео, знятих під час занять учнів хореографічного відділення школи. Під час карантину наші юні хореографи продовжують захоплено займатися чирлідингом, відточуючи свою майстерність. Звиклі проводити багато часу разом, вони сумують один за одним, за педагогами, за школою ... Але командний дух можна відчувати і на відстані! У цьому переконує їх командний виступ, в якому беруть участь учні всіх вікових категорій відділення - від нульового до шостого класу.


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)