На головну Рос

Шкiльнi новини

29 жовтня 2020 року

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ "DANCE ART" ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ №6

Запрошуємо до перегляду відеоролика, героями якого є учасники хореографічного колективу "Dance Art" Дитячої школи мистецтв №6. Цей чудовий колектив, представлений талановитими ученицями школи, є багаторазовим лауреатом міжнародних та всеукраїнських хореографічних фестивалів, активним учасником культурно-мистецьких заходів, чемпіоном України з чирлідингу 2019, 2020 рр.

Викладачі хореографічного відділення школи:

Тетяна Тарасюк - магістр хореографії, учасниця науково-практичних конференцій і семінарів, викладач класичного танцю;

Анастасія Поліщук - солістка ансамблю сучасного танцю "Естет" Харківської державної академії культури, КМС з художньої гімнастики, чемпіонка України з чирлідингу, хореограф-постановник, викладач сучасного танцю, гімнастики;

Марія Бурмакіна - завідувачка хореографічного відділення, магістр, викладач-дослідник зі спортивних танців, хореограф-постановник районних, міських, обласних заходів, лауреат міського конкурсу "Молода людина року", суддя національної категорії по чирлідингу, керівник професійної групи підтримки "Loco Dance Team" , викладач сучасного танцю, чирлідингу, постановки концертних номерів.

У відеоролику представлені фрагменти виступів літо-осінь 2020 року: відеозйомка на ОСК "Металіст" (липень 2020); святковий концерт до Дня Незалежності України "People. Ukraine" (серпень 2020); святковий захід для учнів хореографічного відділення з нагоди початку 2020-2021 навчального року (вересень 2020); кубок Харківської області по чирлідингу (вересень 2020); онлайн чемпіонат України з чирлідингу 2020 (жовтень 2020); European Video Cheerleading Championships 2020 (жовтень 2020).

(обов’язково)