На головну Рос

Шкiльнi новини

4 листопада 2011 року

Готуємося до внутрішньошкільної олімпіади


У нинішньому році в ДШМ №6 ініційовано низку нововведень, спрямованих на вдосконалення учбового процесу. Свій внесок до їх переліку зроблять викладачі  музично-теоретичного відділу. Саме вони запропонували провести внутрішньошкільну олімпіаду з таких предметів, як  сольфеджіо та музичній література.

 

"У рішенні, прийнятому на вересневому засіданні педагогічної ради школи, акцентувалася увага на створенні максимально сприятливих умов для творчого, інтелектуального та професійного розвитку учнів в 2011-2012 навчальному році, - говорить завідувачка відділу Н.І. Рогачевська. – Таким чином, перед викладачами музично-теоретичного відділу  стоїть завдання активізувати вивчення теоретичних дисциплін, підняти інтерес учнів музичного відділення до таких важливих предметів,  як сольфеджіо і музична література. Проведення внутрішньошкільної олімпіади, за нашим переконанням, повинне зіграти свою позитивну роль у досягненні поставлених завдань".

 

Нині ведеться підготовча робота. Як зазначиала Надія Іванівна, організатори олімпіади зайняті підбором тем та музичного матеріалу, які будуть використані в ході її проведення.

 

Що стосується самих учнів, то вони, за словами викладачів, з ентузіазмом готуються до майбутньої внутрішньошкільної олімпіади. Для багатьох з них це буде перший досвід участі у заході такого роду. Фахівці впевнені, що на перспективу це закладе основу для успішної участі юних музикантів у конкурсах тп олімпіадах більш високого рівня з названих предметів.

 

Часом проведення олімпіади вибраний другий семестр поточного навчального року. Йому передуватиме відбір кращих учнів в усіх класах, де вивчається сольфеджіо і музична література.


Коментарів: 1

  1. 2011-11-04 в 23:10:32 | Евгений

    Думаю, что это будет непросто, ведь дети проучились всего два года и их знания еще довольно скромные. Однако начинать надо. Желаю, чтобы первый блин не был комом!

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)