На головну Рос

Директор Дитячої школи мистецтв N6

В.О. Сальникова, заслужений працівник культури України,
очолює колектив школи з вересня 2009 року.

Освіта вища - закінчила історичний факультет Харківського державного університету, Вищу школу підприємництва при Харківській академії громадського харчування.

У сфері культури працює з 2002 року. Протягом семи років (з 2002 по 2009 рік) очолювала управління культури Дзержинської районної в м. Харкові ради. У переліку напрямів діяльності, які входили до її компетенції, - розвиток мережі дитячих навчальних закладів естетичного виховання району.

Дитяча школа мистецтв № 6 створювалася за її безпосередньої участі як керівника профільного управління від моменту розробки та узгодження технічного проекту реконструкції будівлі до повного завершення будівельно-ремонтних робіт та здачі об'єкта в експлуатацію. У непростий період часу в плані економічної ситуації були успішно вирішені питання матеріального забезпечення школи. Чудова сучасна будівля, укомплектована всім необхідним для навчання дітей і роботи викладачів, була готова до прийому перших учнів до вересня 2009 року.

На посаді директора ДШМ №6 Валентина Олександрівна успішно займається вирішенням нових завдань. За короткий період часу навчальний заклад було укомплектовано кваліфікованими кадрами, здійснений перший набір учнів. Забезпечення ефективного функціонування школи, і в першу чергу навчально-виховного процесу, створення по-справжньому творчої обстановки, започаткування шкільних традицій - предмет постійної турботи директора установи. Досягнення перших років роботи показують, що точки докладання зусиль визначені вірно і дають позитивні результати.

Як керівник навчального закладу Валентина Олександрівна очолює педагогічну раду і художню раду школи, тарифікаційну, атестаційну та екзаменаційну комісію.

За час трудової діяльності В.А. Сальникова неодноразово заохочувалася грамотами та подяками органів влади та органів місцевого самоврядування різних рівнів. Зокрема, нагороджена Почесними грамотами Дзержинської районної в м. Харкові ради, Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

У серпні 2016 року удостоєна Почесної грамоти Верховної Ради України. «За заслуги перед Українським народом нагороджується директор комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв 6» м. Харкова Валентина Сальникова», - значиться в грамоті.

У червні 2021 року відповідно до наказу Президента України  №274/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» В.О. Сальниковій присвоєно почесне звання "Заслужений працівник культури України".

Графік прийому директора школи: кожен 2-й і 3-й понеділок місяця з 12.00 до 14.00, місце прийому: кабінет № 201, контактний телефон: 338-29-21.