На головну Рос

Шкiльнi новини

21 лютого 2020 року

ПОЦІНОВУВАЧІВ ПОЛІФОНІЧНОЇ МУЗИКИ ЗНОВУ ЗІБРАВ ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС «МІЙ БАХ»


4-й шкільний конкурс юних музикантів «Мій Бах» відбувся в Дитячій школі мистецтв №6, продемонструвавши прихильність учнів до серйозної класичної музики, яка звучала в цей вечір в конкурсній програмі.

 


За задумом організаторів конкурс покликаний розвивати творчі здібності учнів, їх виконавську майстерність, популяризувати класичну музику в середовищі музикантів-початківців, виявляти і підтримувати обдарованих дітей.

У числі конкурсантів - діти, які навчаються на музичному відділенні школи, в їх числі ті, хто навчається за спеціальністю фортепіано, гітара, вокал. Крім учасників-інструменталістів і вокалістів у конкурсі взяв участь один з шкільних творчих колективів - старша група хору. Слід зазначити, що вокалісти вперше долучилися до участі в конкурсі на відміну від попередніх трьох років.

До різноманітного репертуару, відповідного віку юних музикантів, переважно увійшли твори німецького композитора і піаніста Йоганна Себастьяна Баха, але поряд з цим звучала музика інших не менш відомих авторів.

На сцені конкурсу виступили два спеціальних гостя: Маріам Кузьміна, учениця Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату та викладач вокального відділу ДШМ №6 Ганна Віталіївна Даніч.

Журі конкурсу, очолюване завідувачкою відділом спеціального фортепіано школи Іриною Саєнко, визначило переможців:

·         диплом лауреата першого ступеня удостоєні: Шепелев Ярослав, Баласанян Марія;

·         диплом лауреата другого ступеня - Крижненко Олексій, Цигельнік Уляна, Балакінас Євген, Рудаков Кирило;

·         диплом лауреата третього ступеня - Громико Маргарита, Гриднєва Кіра, Череденко Тетяна та старша група хору.

Кожен з переможців проявив свої найкращі якості, продемонструвавши свої виконавські навички, артистизм, культуру сценічної поведінки.

Оргкомітет журі відзначив грамотами педагогів школи, які підготували учасників конкурсу: Оксану Кузьміну, Вікторію Кривонос, В'ячеслава Карикова, Руслана Козакова, Юрія Кущія, Дмитра Ткаченка, Ірину Саєнко, Оксану Іванеху. Для всіх педагогів цей конкурс, як і будь-яка конкурсна діяльність, став своєрідним майданчиком обміну педагогічним досвідом.

Нагороджені грамотами оргкомітету педагоги, які виступили в ході конкурсу: керівник хору Вікторія Кривонос, концертмейстери Любов Корнілова, Оксана Кузьміна, спеціальні гості конкурсу Маріам Кузьміна і Анна Данич.Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)