На головну Рос

Шкiльнi новини

26 жовтня 2011 року

Бути добрими, розумними, освіченими та кругом бажаними…

Гість школи В.Ю. Соляніков залишив у книзі почесних відвідувачів запис з побажаннями, адресованими колективу школи.

«З щирими побажаннями завжди бути добрими, розумними, освіченими та кругом бажаними. З повагою Володимир Соляніков». – написав почесний гість.

Завершуючи творчу зустріч, що відбулася у музично-театральній вітальні «На Олексіївці». Володимир Юрійович звернувся до присутніх:

«Я радий, що серед відвідувачі вітальні багато дітей, які навчаються у цій чудовій школі. Не всі вони стануть у майбутньому музикантами, але те, що всі вони стануть людьми освіченими, добрими, розумними – у цьому я впевнений. Думаю, що ми ще не раз зустрінемося з в ами тому, що всі, хто  сьогодні відвідав музично-театральну вітальню «На Олексіївці», люблять музику, а ми ( члени творчої групи філармонії і я) – любимо вас!

Бажаю усім маленьким харків’янам рости та розвиватися, а дорослим – завжди підтримувати їх, знаходити правильні підходи, що дадуть змогу стати їм справжніми людьми».

(обов’язково)