На головну Рос

Шкiльнi новини

3 листопада 2022 року

БЛАГОДІЙНІ КОНЦЕРТИ У НІМЕЧЧИНІ ЗА УЧАСТІ ВИКЛАДАЧА ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ №6 МИХАЙЛА КРАМАРЕНКА

Два благодійні концерти у німецькому місті Ашаффенбург, ведучим яких був заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист ДШМ №6 Михайло Петрович Крамаренко, засвідчили дієву підтримку прагнень України до МИРУ та ПЕРЕМОГИ.

Концерт-перформанс «Вірогідність»  проводився за ініціативи відділу культури мерії м. Ашаффенбурґа та Харківської обласної ради. Цей спільний проєкт був підготовлений постановчою групою, солістами, співаками й музикантами Багатожанрового Загальнодоступного театру «БаЗа» Палацу студентів Харківської національної юридичної академії ім. Я. Мудрого (продюсер Ігор Галенко) та оркестру Collegium Musicum Aschaffenburg.

У творчому доробку добре відомого харківського короля конферансу М.П. Крамаренка це був особливий досвід. Перш за все, організатори та учасники мистецької події поставили за мету збір коштів на відновлення будівлі КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості», а свого часу Михайло Петрович саме тут робив перші кроки до опанування театрального мистецтва. Більше того, йому вперше в житті довелось самостійно перекласти сценарій та вести концерти німецькою мовою.  І як виявилось, досить вдало!

Зі сцени лунали не лише концертні номери, але й щирі розповіді митців, пронизані болем за рідний Харків та Україну, бо кожному з них - очевидцю воєнних жахіть – є що розповісти. Мовою мистецтва і мовою сердець вони донесли до глядацької аудиторії страшну правду про війну в нашій країні, про мужність і незламність українських воїнів та пересічних українців.

Цей внесок у нашу майбутню ПЕРЕМОГУ вкотре засвідчив прагнення представників харківської творчої інтелігенції зупинити страшне зло, яким є війна, та продемонстрував їх незламну віру в добро та світле майбутнє України.

На знімках: фото з концерту

(обов’язково)