На головну Рос

Шкiльнi новини

3 листопада 2011 року

Ганна Колісниченко : ми відкриті для експериментів


Перший майстер-клас, проведений для учнів художнього відділення ДШМ №6, став помітною подією в шкільному житті. Про важливість почину, його значення в становленні початкуючих живописців говорить Г.В. Колісниченко, завідувачка художнім відділенням.

 

"Зустрічі з членами Союзу художників України проводяться у нашому місті не так часто, тим більше для такої юної аудиторії. Крім того, загальновідомо, що не всі художники прагнуть поділитися наявними напрацюваннями, досвідом. З іншого боку, через різні обставини в школах естетичної освіти не завжди йдуть на такі кроки, - відмітила Ганна Валеріївна. -

 

Що стосується нашої позиції в цьому питанні, то вона полягає в наступному: ми робили і робитимемо все, щоб учні художнього відділення ДШМ №6 з кожним роком підвищували свій технічний рівень, мали у своєму розпорядженні хорошу базу для творчого зростання. Тому ми  відкриті для експериментів і готові до співпраці з професіоналами, які представляють різні структури".

 

Що стосується практичних результатів майстер-классу, проведеного Михайлом Степановичем Сватулою, то  Г.В. Колісниченко, в першу чергу відмітила, що цей захід підвищить рівень майстерності учнів в акварельному живописі, а це сприятливо позначиться на всьому процесі їх навчання.

 

"Діти розширять свій кругозір та понятійний апарат, познайомляться з новими прийоми акварельного живопису, отримають безцінний досвід від професійного художника", - підкреслила вона.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)