На головну Рос

Шкiльнi новиниЦей відеосюжет підсумовує 10-річний період творчої діяльності великого дружного колективу Дитячої школи мистецтв №6. У цілому перше десятиліття стало періодом становлення нашого навчального закладу, напрацювання досвіду та формування традицій. Багато що із задуманого вдалося успішно реалізувати. Ще більше належить зробити.

Запрошуємо до перегляду відеосюжету, автори якого представили панораму найбільш яскравих подій та їх учасників - учнів і педагогів школи, розповіли про партнерські зв'язки, назвали основні вектори нашого подальшого просування по шляху розвитку і вдосконалення.Уроки хореографії для учнів відділення в умовах карантину стали нормою і регулярно проходяться з використанням сучасних засобів комунікації. Як і раніше задаються домашні завдання, контроль і їх оцінювання проводиться на підставі знятих відео.

Далее...


У ДШМ №6 йде активна підготовка до участі в районному етапі міського онлайн фестивалю-конкурсу «Місто талантів» - новому амбіціозному проєкті для креативних, талановитих, захоплених мистецтвом дітей, підлітків, молоді.

Далее...

В умовах карантинних обмежень та проведення занять з учнями дистанційно викладачі школи підбирають різні варіанти, здобуваючи новий досвід. Як це відбувається на театральному відділенні, можна побачити, переглянувши відеоуроки завідувача відділенням Микити Калембета.

Шкільний практичний психолог ДШМ №6 АЛЕКСІНА Анастасія Андріївна проводить  індивідуальні онлайн-консультації з учнями, батьками, педагогами з особистих питань.

Консультації проводяться у телефонному режимі, через Viber, Telegram, Messenger або онлайн через Skype за запитом та попереднім записом за графіком:

понеділок, вівторок, середа з 11.00 до 13.00.

Звертайтесь до фахівця за психологічною підтримкою!