На головну Рос

Шкiльнi новини

Усіх закоханих в мистецтво в Дитячій школі мистецтв №6 об'єднує одна місія - надихати і навчати творчості нові покоління. Адже всі діти народжуються з крилами, а вчителі допомагають їм злетіти, - ці чудові слова про педагогів школи звучали на святі «Закохані в мистецтво», який пройшов в ДШМ №6.

 


Далее...30 жовтня 2019 року відбудуться традиційні урочистості з нагоди жовтневих свят - Дня музики, Дня художника та Дня працівників освіти. Готується цікава концертна програма "Закохані в мистецтво" за участю учнів та викладачів школи та відкриття художньої виставки " Всі барви свята".

Початок о 17.00.

Масштабний спільний проект Харківського організаційно-методичного центру туризму та обласної дитячої бібліотеки за підтримки Управління культури та туризму ХОДА зібрав понад 200 робіт учнів Слобожанщини (було представлено творчість дітей з Харкова і 19 районів і об'єднаних територіальних громад Харківської області - малюнки і фотолистівки, виконані в різних техніках).

Серед учасників - 6 юних художників ДШМ №6.

Перелік творчих досягнень Анастасії Євгенівни Шнирьової, педагога музичного відділення (клас гітари) поповнився перемогою на IV міжнародному конкурсі музичного мистецтва "Харківські асамблеї".