На головну Рос

Шкiльнi новини


3 листопада для  учнів старших класів художнього відділення буде проведений майстер-клас акварельного живопису від члена Союзу художників М. С. Сватули.

27 жовтня 2011 року

Дебют юних журналістів

Вчора харків'яни мали можливість подивитися програму Харківської телерадіокомпанії, в підготовці якої брали безпосередню участь юні журналісти, що навчаються на відділенні ележурналістики ДШМ №6. У  неділю, 30 жовтня поточного року, відбудеться її повтор. Почало об 11.00.

 Далее...

Гість школи В.Ю. Соляніков залишив у книзі почесних відвідувачів запис з побажаннями, адресованими колективу школи.

Далее...

"Мене вразила сьогоднішня зустріч з Володимиром Юрійовичем - талановитим музикантом, відкритою людиною, закоханою в життя та справу, якою займається", - підкреслила депутат міськради  Л.М. Тюріна, виступаючи перед відвідувачами вітальні.

 Далее...

У музично-театральній вітальні "На Олексіївці", створеній у Дитячій школі мистецтв №6  Дзержинскогорайону м. Харкова, відбулася творча зустріч жителів мікрорайону з піаністом, композитором, педагогом, громадським діячем В. Ю. Соляниковим, який сам  мешкає  на Олексіївському жилому массиві.

 Далее...

Відповідно до розпорядження директора ДШМ №6 В. О. Сальникової "Про терміни осінніх канікул у 2011-2012 навчальному році" в школі мистецтв 29 і 30 жовтня поточного року оголошені канікулярними днями для учнів основного контингенту.