На головну Рос

Шкiльнi новини

Організатори міжнародної олімпіади "Мій світ – мистецтво!", на якій успішно виступили наші учні-вокалісти, вручили їхнім  викладачам міжнародні сертифікати.

 Далее...

Учениці вокального відділення Діана Шафоростова, Тетяна Бушна та Дарина Шевченко (педагог Г.I. Шовкова, концертмейстер М. I. Шовкова) представляли Харківську школу мистецтв №6 на міжнародній олімпіаді, що проходить в м. Запоріжжя. Їх виступи отримали високу оцінку членів жюрі, до складу якого увійшли провідні фахівці сфери культуритаі мистецтва.

  Далее...

Програма "Шкільне містечко" запросила на зйомку харків'ян, які відзначилися грандіозному телепроекті "Майданс". Вихованці відділення тележурналістики ДШМ №6 також будуть учасниками програми.

 Далее...

У нинішньому році в ДШМ №6 ініційовано низку нововведень, спрямованих на вдосконалення учбового процесу. Свій внесок до їх переліку зроблять викладачі  музично-теоретичного відділу. Саме вони запропонували провести внутрішньошкільну олімпіаду з таких предметів, як  сольфеджіо та музичній література.

 Далее...

3 листопада 2011 року

Спасибі за науку…

Майстер-клас, проведений художником М. С. Сватулою, викликав великий інтерес учнів школи. Інформація, отримана на  такому незвичайному "уроцы", стане відправною точкою в їх прагненні до опанування техніки акварелі. Про це свідчать відгуки дітей про побачене.

 Далее...

Перший майстер-клас, проведений для учнів художнього відділення ДШМ №6, став помітною подією в шкільному житті. Про важливість почину, його значення в становленні початкуючих живописців говорить Г.В. Колісниченко, завідувачка художнім відділенням.

 Далее...