На головну Рос

Шкiльнi новини

3 листопада 2011 року

Спасибі за науку…

Майстер-клас, проведений художником М. С. Сватулою, викликав великий інтерес учнів школи. Інформація, отримана на  такому незвичайному "уроцы", стане відправною точкою в їх прагненні до опанування техніки акварелі. Про це свідчать відгуки дітей про побачене.

 Далее...

Перший майстер-клас, проведений для учнів художнього відділення ДШМ №6, став помітною подією в шкільному житті. Про важливість почину, його значення в становленні початкуючих живописців говорить Г.В. Колісниченко, завідувачка художнім відділенням.

 Далее...

Так сталося, що гостю ДШМ №6 Михайлу Степановичу Сватулі, який займається художньою творчістю довгі роки, жодного разу не доводилося давати мастер-класи для дітей. Тому запрошення на  художнє відділення школи здалося йому цікавим, і художник з радістю прийняв його.

 Далее...

2 листопада 2011 року

У школі відбулася нарада


Сьогодні відбулася чергова нарада при директорові ДШМ №6. Розглянуті найбільш актуальні питання поточної діяльності учбової установи.

Далее...


3 листопада для  учнів старших класів художнього відділення буде проведений майстер-клас акварельного живопису від члена Союзу художників М. С. Сватули.

27 жовтня 2011 року

Дебют юних журналістів

Вчора харків'яни мали можливість подивитися програму Харківської телерадіокомпанії, в підготовці якої брали безпосередню участь юні журналісти, що навчаються на відділенні ележурналістики ДШМ №6. У  неділю, 30 жовтня поточного року, відбудеться її повтор. Почало об 11.00.

 Далее...