На головну Рос

Шкiльнi новини

14 листопада 2011 року

Оновлено матеріали рубрики "Фотогалерея". Можна переглянути фоторепортажі про зустріч з музикантом Володимиром Соляниковым в музично-театральній вітальні "На Олексіївці" та про майстер-клас  художника Михайла Сватули на художньому відділенні школи.

http://dshi 6.kharkov.ua/gallery/sobitija

Таку оцінку отримала діяльність колективу Дитячої школи мистецтв №6 у ході службової наради, що проходила сьогодні в адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради.

 Далее...

Організатори міжнародної олімпіади "Мій світ – мистецтво!", на якій успішно виступили наші учні-вокалісти, вручили їхнім  викладачам міжнародні сертифікати.

 Далее...

Учениці вокального відділення Діана Шафоростова, Тетяна Бушна та Дарина Шевченко (педагог Г.I. Шовкова, концертмейстер М. I. Шовкова) представляли Харківську школу мистецтв №6 на міжнародній олімпіаді, що проходить в м. Запоріжжя. Їх виступи отримали високу оцінку членів жюрі, до складу якого увійшли провідні фахівці сфери культуритаі мистецтва.

  Далее...

Програма "Шкільне містечко" запросила на зйомку харків'ян, які відзначилися грандіозному телепроекті "Майданс". Вихованці відділення тележурналістики ДШМ №6 також будуть учасниками програми.

 Далее...