На головну Рос

Архіви

Уже більш як десять днів лютого найменші учні нашої школи, які навчаються на відділенні творчого розвитку (KIDS'SCHOOL), продовжують відвідувати заняття. У другому півріччі вони не менш захоплено вивчають такі цікаві предмети, як «весела абетка», англійська мова, «я і навколишній світ», а також долучаються до різних видів мистецтва і творчості: хореографії, образотворчого і театрального мистецтва, музики і навіть грають у шумовому оркестрі.


Далее...

Всіх, хто знає і любить нашу школу, а також тих, хто ще не побував на дивовижному острові радості та мистецтва, запрошуємо пройтися її затишними холами і класами разом з маленькою героїнею відеосюжету, яка сміливо визвалася виконати почесну роль гіда - учениці музичного відділення Міленою Мельниченко.


У ході нетривалої, але змістовної екскурсії, Ви ознайомитеся з педагогами та учнями різних відділень школи, почуєте їх гру та спів, побачите виступ танцюристів, зможете зазирнути на уроки образотворчого та театрально-драматичного мистецтва.

Впевнені, Вам сподобається наша школа так, як вона подобається всім нам - тим, хто тут навчається та працює. Без перебільшення, це наш рідний дім, де цікаво і комфортно, де кожен день приносить нові відкриття і багато позитиву.

Приєднуйтесь до нашої великої дружної сім'ї! Зробіть перший крок - переглянте відео-екскурсію на ютуб-каналі ДШМ №6.