На головну Рос

Архіви

Усіх, хто цікавиться життям школи та успіхами наших талановитих учнів, запрошуємо переглянути відеосюжети, розміщені на шкільному ютуб каналі


Уже більш як десять днів лютого найменші учні нашої школи, які навчаються на відділенні творчого розвитку (KIDS'SCHOOL), продовжують відвідувати заняття. У другому півріччі вони не менш захоплено вивчають такі цікаві предмети, як «весела абетка», англійська мова, «я і навколишній світ», а також долучаються до різних видів мистецтва і творчості: хореографії, образотворчого і театрального мистецтва, музики і навіть грають у шумовому оркестрі.


Далее...

Всіх, хто знає і любить нашу школу, а також тих, хто ще не побував на дивовижному острові радості та мистецтва, запрошуємо пройтися її затишними холами і класами разом з маленькою героїнею відеосюжету, яка сміливо визвалася виконати почесну роль гіда - учениці музичного відділення Міленою Мельниченко.


У ході нетривалої, але змістовної екскурсії, Ви ознайомитеся з педагогами та учнями різних відділень школи, почуєте їх гру та спів, побачите виступ танцюристів, зможете зазирнути на уроки образотворчого та театрально-драматичного мистецтва.

Впевнені, Вам сподобається наша школа так, як вона подобається всім нам - тим, хто тут навчається та працює. Без перебільшення, це наш рідний дім, де цікаво і комфортно, де кожен день приносить нові відкриття і багато позитиву.

Приєднуйтесь до нашої великої дружної сім'ї! Зробіть перший крок - переглянте відео-екскурсію на ютуб-каналі ДШМ №6.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться життям школи та успіхами наших учнів, переглянути відеосюжети, розміщені на шкільному ютуб каналі


Як уже повідомлялось, нещодавно у нашому учбовому закладі було проведено дослідження з метою вивчення стану дистанційного навчання.  30 педагогів взяли участь у анонімному анкетуванні та виказали свою позицію щодо різних аспектів формату навчального процесу, який увійшов у практику роботи школи під час пандемії коронавірусу.

Далее...