На головну Рос

Архіви

На засіданні педагогічної ради ДШМ №6 затверджено план роботи Методичної ради Дитячої школи мистецтв №6 на IIпівріччя 2020-2021 навчального року.

Далее...

Педагогічна нарада школи, що відбулася 27 січня 2021 року, прийняла рішення щодо завдань педагогічного колективу на II півріччя поточного навчального року.

 Далее...

Нова виставка художніх робіт є своєрідним підбиттям підсумків роботи художнього відділення школи за перше півріччя поточного навчального року. З 250 робіт, виставлених на перегляд, організатори виставки відібрали 120, які отримали високу оцінку і право бути включеними в експозицію онлайн-виставки.


Далее...

Адміністрація ДШМ №6 проводить  дослідження з метою оцінки    якості дистанційного навчання, що впроваджене у школі у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, пов'язаною з коронавірусною інфекцією.

Далее...

III відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм «Лети», що проводився цьогоріч онлайн, приніс низку нових перемог учням театрального відділення ДШМ №6. Гран-прі, дипломи різного ґатунку та кубки – усі ці заслужені нагороди вони вибороли завдяки своїй майстерності та великій захопленості театральним мистецтвом.

УЧЕНИКИ ДШИ №6 СТАЛИ ОБЛАДАТЕЛЯМИ ГРАН-ПРИ ТВОРЧЕСКОГО КОНКУРСА «ЛЕТИ».  ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКИЙ ПОРТАЛ «ХАРЬКОВСКИЕ ИЗВЕСТИЯ». 25.01.2021