На головну Рос

Архіви


Захист дипломних робіт художнього відділення в цьому році проводився дистанційно. Підготовлені випускниками відеоролики переглядала екзаменаційна комісія та оцінювала їх. Кожна з робіт отримала позитивну оцінку. Розміщуючи на сайті школи ці матеріали, ми хочемо, щоб усі бажаючі дізналися про наших талановитих випускників, послухали їх коментарі та побачили приголомшливі роботи.

За традицією дипломні роботи залишаться в художньому фонді ДШМ №6 і будуть доступні для перегляду в художній галереї «Чарівна мелодія фарб».
Представляємо відеоролики випускників 2020 року Лілії ТЮТЬКІНОЇ, Марії ІВАНЮЩЕНКО, Валентини ГУК (куратор дипломних робіт - завідувач художнім відділенням школи Тетяна Євгенівна ВАХРУШЕВА).

Усі подробиці - у відеороликах

У ДШМ №6 завершені контрольні заходи за підсумками 2019-2020року. З відомих причин усі вони проводилися дистанційно. Але це не позначилося на їх результатах. Учням, які навчаються на музичному відділенні, звичайно ж, звичніше виступати на шкільній сцені, але вони змогли перебудуватися і не менш натхненно продемонстрували свою майстерність перед камерою.

Далее...

4 червня 2020 року

Учні та педагоги театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 розширюють горизонти. Їх кращі напрацювання відтепер представлені на YouTube каналі відділення.«У вільному доступі вже можна переглянути окремі контрольні завдання наших учнів з акторської майстерності та сценічної мови, - інформує відвідувачів сайту завідувач відділенням Микита Калембет. - Крім того, ми будемо поступово поповнювати канал відеозаписами вистав і іншими цікавими відеоматеріалами».

Запрошуємо підписатися на YouTube канал і бути в курсі найважливіших подій шкільних театралів.

ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ