На головну Рос

Архіви

ДШМ №6 є комунальним початковим спеціалізованим навчальним закладом мистецтв, в якому учні у віці від 6 до 16 років набувають початкову освіту в сфері мистецтва. Термін навчання - 6 або 8 років (в залежності від віку дитини).

Наші переваги:
  • Досвідчені педагоги, які мають професійну підготовку і знання дитячої психології.
  • Державні стандарти навчання (в основі навчального процесу - типові навчальні плани, затверджені Міністерством культури України). 
  • По закінченню навчання учні отримують свідоцтво про освіту державного зразка, що підтверджує отримання початкової професійної освіти. 
  • Всебічний розвиток дітей (симбіоз теорії і практики, поєднання академічних підходів у навчанні з новаторськими теоріями і методиками). 
  • Активне залучення учнів до участі в концертних програмах, конкурсах і фестивалях: від шкільної сцени до всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 
  • Творча позитивна атмосфера, індивідуальних підхід до розвитку здібностей кожного учня. 
  • Заняття передбачають відвідання школи 2-3 дні на тиждень.    
ОСВІТА В СФЕРІ МИСТЕЦТВА ПО 4-м НАПРЯМКАМ:

Далее...

Цей відеосюжет підсумовує 10-річний період творчої діяльності великого дружного колективу Дитячої школи мистецтв №6. У цілому перше десятиліття стало періодом становлення нашого навчального закладу, напрацювання досвіду та формування традицій. Багато що із задуманого вдалося успішно реалізувати. Ще більше належить зробити.

Запрошуємо до перегляду відеосюжету, автори якого представили панораму найбільш яскравих подій та їх учасників - учнів і педагогів школи, розповіли про партнерські зв'язки, назвали основні вектори нашого подальшого просування по шляху розвитку і вдосконалення.Підведено підсумки обласного творчого конкурсу художніх дитячих робіт «Світ і Я», який започатковано у 2016 році Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи. Юні художники ДШМ №6 отримали багато заслужених нагород цього конкурсу, що є свідченням не лише їх майстерності, але й зацікавленого ставлення до проблематики збереження природи та захисту навколишнього середовища.