На головну Рос

Архіви

Пропонуємо Вам перелік ігор для дітей, підлітків і дорослих, які розвинуть уважність, пам'ять, кмітливість, моторику та скрасять ваші карантинні будні.

Далее...

Цей відеосюжет підсумовує 10-річний період творчої діяльності великого дружного колективу Дитячої школи мистецтв №6. У цілому перше десятиліття стало періодом становлення нашого навчального закладу, напрацювання досвіду та формування традицій. Багато що із задуманого вдалося успішно реалізувати. Ще більше належить зробити.

Запрошуємо до перегляду відеосюжету, автори якого представили панораму найбільш яскравих подій та їх учасників - учнів і педагогів школи, розповіли про партнерські зв'язки, назвали основні вектори нашого подальшого просування по шляху розвитку і вдосконалення.Уроки хореографії для учнів відділення в умовах карантину стали нормою і регулярно проходяться з використанням сучасних засобів комунікації. Як і раніше задаються домашні завдання, контроль і їх оцінювання проводиться на підставі знятих відео.

Далее...


У ДШМ №6 йде активна підготовка до участі в районному етапі міського онлайн фестивалю-конкурсу «Місто талантів» - новому амбіціозному проєкті для креативних, талановитих, захоплених мистецтвом дітей, підлітків, молоді.

Далее...