На главную Укр

Школьные новости

5 декабря 2016 года

Зустріч з прекрасним


4 грудня поточного року учні Дитячої школи мистецтв відвідали Харківську філармонію, де познайомилися з кращими зразками хорового  мистецтва.


У обласній Харківській філармонії тривають абонементні концерти для учнів шкіл естетичного виховання.  Різнопланова тематика, професійні виконавці, та багато пізнавальної інформації про музичне мистецтво – саме таке наповнення мають ці мистецькі заходи.

«Їх уже встигли оцінити і учні, і батьки, - зазначає директор Дитячої школи мистецтв Валентина Сальникова. – Ми маємо змогу запропонувати 80 учням нашого початкового навчального мистецького закладу побувати у новому прекрасному приміщенні органного залу філармонії та отримати насолоду і натхнення від прекрасної музики та співу. 

Приголомшлива акустика залу, його урочиста атмосфера та глибоко продумана програма, яка розвиває дітей у творчому плані – все це заслуга організаторів циклу концертів для учнів шкіл естетичного виховання.  

Цей цікавий проект слугує для наших юних музикантів і вокалістів великою мотивацією до творчості, серйозною адаптацією до класичного мистецтва. Особливо показовий той факт, що на сцену разом з професіоналами мають змогу вийти і музиканти-початківці, які зараз навчаються  у школі».

Нинішній концерт мав назву «Джерела хорового мистецтва». Вже незабаром  - на початку січня 2017 року – на дітей очікує новорічний мюзикл «Кришталева фантазія»,  автором музики до якого є відомий харківський піаніст і композитор, Заслужений артист України Володимир Соляніков, якого добре знають у нашому шкільному колективі як педагога-консультанта музичного відділення.



]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)