22 апреля 2015 года

Золото Дельфійських Ігор Слобожанщини вибороли учні театрального відділення ДШМ №6

Переможцями у номінації «театральне мистецтво» став Дитячо-юнацький театр «MINImore», який успішно функціонує у нашій школі.  Конкурс музично-театральних композицій «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги…» приніс його учасникам вищу нагороду.

Золотої медалі цього престижного творчого змагання удостоєна нова робота колективу –

літературно-музична композиція «Мы - книжные дети, не знавшие войны».

У її підготовці брали участь викладачі школи Зубкова  Ольга Олександрівна, Аль Юсеф Олена Олександрівна,  Сподирєва Анна Ігорівна, Клліна Катерина Володимирівна, Крамаренко Михайло Петрович.

Юні актори шкільного театру, які відстоювали честь школи, гідно реалізували творчі задумки своїх наставників. У V Дельфійських іграх Слобожанщини «Надія.Молодість.Талант» приймали участь:

Головень Владислава

Зюзюкін Ілля