На главную Укр

Школьные новости

15 марта 2019 годаМетки:   , ,

Завершився VI шкільний конкурс вокалістів «Україна в піснях»


Цього року у конкурсі «Україна в піснях» прийняло участь 29 вихованців відділення. Виступи конкурсантів були дуже емоційними і щирими, що викликало у журі та присутніх у залі слухачів аплодисменти.


 

Відродження та популяризація народної пісні, залучення максимальної кількості  учнів до  конкурсної діяльності, виявлення творчо обдарованих учнів та реалізація  їх творчого потенціалу, підвищення вокальної майстерності тощо –  це перелік основних завдань, які ставили організатори конкурсу вокалістів «Україна в піснях».

Конкурс проводився для учнів вокального відділу музичного  відділення, а також для учнів музичного, хореографічного, театрального та художнього відділень школи за чотирма віковими категоріями (наймолодші учасники – до 8 років, найстарші – 14-16 років). У категорії «Дебют» (до 8 років) виступило 7 дітей, для яких виступ на сцені відбувся вперше і був найбільш хвилюючим. У категорії «Молодша вікова група» (8-11 років) прийняла участь найбільша кількість учнів.

Конкурс проводився за двома напрямками: академічний  та  естрадний вокал. За його умовами кожен учасник виконував одну пісню українською мовою. В програму конкурсу були включені твори естрадного та академічного напрямку, виконання під фортепіано і фонограму «мінус» збагатило музичну палітру конкурсу, перетворивши його у повноцінну концертну програму.

До складу організаційного комітету входили викладачі школи: Данич А.В., Іваньоха О.М. , Перцева Г.Ф. , Кірюхіна А.Г., Бурмакіна М.О., Белова Т.О.

Завідувач вокальним відділом Олена Москалець коментуючи результати конкурсу, зазначила: «Продовженням освітнього процесу та своєрідною демонстрацією умінь та навичок, стимулом до вдосконалення виконавської майстерності та творчої самореалізації є один з загальношкільних конкурсів «Україна в піснях», який було засновано шість років тому викладачами вокального відділення. Конкурс проводиться на регулярній основі і став вже традиційним.

Як керівник вокального відділу школи, хочу підкреслити важливість цього мистецького заходу щодо творчого розвитку особистості вихованців та підвищення рівня їх виконавських компетенцій. Реалізуючи одну з основних функцій вищезазначеного нового Положення про мистецьку школу, що стосується популяризації народного мистецтва і долучення до нього широкого кола дітей та юнацтва, ми можемо свідчити про динаміку  підвищення вокальної майстерності учнів, а також спрямування на розкриття творчого потенціалу школярів в  аспекті патріотичного виховання особистості».

Критеріями оцінювання виступу учасників були: виконавські можливості вікової категорії учасника; ступінь оволодіння навичками співу; розкриття художнього твору; сценічна майстерність.

Наводимо прізвища та імена переможців:

Вікова категорія «Дебют» :

Слепченко Анастасія – диплом учасника
Блохіна Мілана - лауреат I ступеню
Ковальова Діана - диплом учасника

Корнієнко Юлія - диплом учасника
Лемешевська Анастасія – лауреат II ступеню
Романюк Гліб - лауреат III ступеню
Красноперова Аліса – лауреат III ступеню

Вікова категорія «Молодша група»

Бердник Артем - лауреат II ступеню
Бурма Лілія – лауреат II ступеню
Гапен Катерина - лауреат III ступеню
Журавльова Аріна - лауреат III ступеню
Рябцова Надія - лауреат II ступеню 
Шаповал Анна - лауреат I ступеню
Аніщенко Нікіта - лауреат III ступеню
Буковцова Юлія - лауреат II ступеню
Ігнатьєва Інна – диплом учасника
Растворова Анастасія - лауреат III ступеню
Ромасько Аріна - лауреат III ступеню
Мішина Крістіна – диплом учасника
Скиба Софія – диплом учасника
Слєпченко Елизавета - диплом учасника
Шебаніц Афіна - лауреат I ступеню

Вікова категорія  «Середня группа»

Пилайкін Евген - лауреат II ступеню
Азаренко Анна - лауреат I ступеню
Ретинська Вероніка - лауреат I ступеню
Севостьянова Катерина - лауреат I ступеню
Хохлов Микола - лауреат III ступеню

Вікова категорія  «Старша група»

Абу Анзех Дана - лауреат I ступеню
Лебедєва Владислава - лауреат II ступеню

Як зазначає завідувач вокальним відділом Олена Москалець, після вручення заслужених нагород - дипломів учасників та лауреатів учні та викладачі вокального відділення виглядали щасливими  та мотивованими розвивати свої вміння і досягати нових творчих результатів.]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)