28 января 2015 годаМетки:   , ,

Запрошує музично- театральна вітальня "Хочу дізнатися…"

31 січня 2015 року в черговий раз юні харківяни, які захоплюються мистецтвом, зберуться в музично-театральній вітальні "ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ…".

На зустріч з любителями музики завітають цікаві гості – учасники студентського фольклорного ансамблю Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського «СТЕЖКА» та його керівник Ірина Романюк, кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри інтерпретології та аналізу музики названого вузу.

Як відомо, цей самобутній колектив, який є одним з переможців XIII Всеукраїнського фестивалю "Червона рута", займається вивченням та популяризацією слобожанського фольклору. Тож усі відвідувачі вітальні матимуть добру нагоду познайомитися з традиціями рідного краю, які акумулює автентична музика, залучитися до джерела народної мудрості та осягнути красу української пісні.

Довідково:

Музично- театральна вітальня "ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ…" була відкрита рік тому у рамках проекту Дитяча філармонія, започаткованого Обласним навчально-методичним центром ПК та благодійним фондом «Харківські асамблеї». Її місцезнаходженням обрано унікальний бібліотечний заклад України - Харківську спеціалізовану музично-театральна бібліотеку ім. К.С. Станіславського, у якій зберігаються безцінні фонди, накопичені впродовж шести десятиліть.

Організатори позиціонують музично-театральну вітальню як місце, де збираються близькі люди, об’єдні любов’ю до мистецтва.Учні шкіл естетичного виховання, викладачі, батьки, представники громадськості – такою є аудиторія вітальні.

Кожного разу для них готується тематична програма, яка містить багато різнобічної пізнавальної інформаціїна мистецькі теми, звучить жива музика та аудіозаписи, демонструються відеоматеріали. Юні поціновувачі мистецтва мають добру нагоду зустрітися та поспілкуватися з харківськими діячами культури, а також продемонструвати свої творчі здобутки.

Дата проведення заходу: 31 січня 2015 року, початок о 15.00

Місце проведення: Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека  ім. К.С. Станіславського.