6 мая 2019 годаМетки:   , , ,

Вокалісти школи вдало заявили про себе на фестивалі-конкурсі «Мистецтво — це ми, мистецтво — це світ!»

IVвідкритий фестиваль-конкурс «Мистецтво — це ми, мистецтво — це світ!» став вдалим для наших представників вокального відділу. Крім учнів-вокалістів серед конкурсантів-педагогів була і завідувач вокальним відділом Олена Москалець.

Цей фестиваль був ініційований представниками творчої інтелігенції Харкова за участю ряду авторитетних інституцій: Харківського представництва Асоціації діячів дитячого естетичного виховання,  Харківського художнього музею, Харківської обласної філармонії. З 2018 року фестиваль проводиться за підтримки управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Цього року фестиваль зібрав майже 350 учасників (серед яких у більшості своїй спеціалізовані культосвітні заклади Харкова та Харківської області). Номінація «вокальне виконавство» видалась достатньо представницькою, а відтак конкуренція серед конкурсантів була високою.

В перший день прослуховування були заплановані виступи наших учасників. На сцену вийшли Дана Абу Анзех (академічний вокал), Аріна Ромасько (естрадний вокал) та педагогічний дует Москалець Олена (академічний вокал), Василенко Олена Миколаївна (фортепіано).

Професійне журі конкурсу, яке всі роки фестивалю очолює Володимир Соляников, заслужений артист України, доцент Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, піаніст і композитор, художній керівник концертного відділу Харківської обласной філармонїї, член Спілки композиторів України, високо оцінило виступи представників ДШМ №6.

Олена Вікторівна Москалець та її колега Олена Миколаївна Василенко стали лауреатами першого ступеня фестивалю-конкурсу «Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!». Дана Абу Анзех та  Аріна Ромасько – лауреати третього ступеня.

Солістка Харківської обласної філармонії, викладач Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського, член журі фестивалю-конкурсу  Яна Боброва дуже схвально відгукнулась про рівень виконавства юних співачок та їх викладача і побажала подальших успіхів у творчій діяльності.

Фестиваль традиційно проводиться у стінах Харківського художнього музею.  За відгуками наших вокалісток, це суттєво виділяє конкурсу спроміж інших, додає неповторності його атмосфері і залишає прижмні враження від події.

Детальніше про фестиваль та його учасників читайте тут:  http://www.muse.kh.ua