28 марта 2023 годаМетки:   ,

ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА БЛАГОРОДНІ ЦІЛІ: УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ – УЧАСНИКИ БЛАГОДІЙНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

Представники театрального відділення ДШМ №6 долучилися до участі у благодійному міжнародному двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтва і талантів «Love-Star». Трьома першими преміями у різних вікових категоріях відзначені Таїсія Селевко, Поліна Лучко, Віра Оксененко (викладач І.О. Янушевич).

Різноманіття жанрів – одна з особливостей фестивалю-конкурсу. Наші учасники буди представлені у жанрі «Театр та художнє читання».

Родзинка цього творчого змагання – його благодійна спрямованість. Організатори та учасники поставили за мету надання підтримки малюкам окупованого Бердянська Запорізької області, родини яких залишили окуповане місто.

Географія конкурсу достатньо широка – у ньому взяли участь конкурсанти з України, Молдови, Німеччини, Польші, Болгарії. Оцінювало конкурс професійне журі за участі відомих митців.

«Ми з великим нетерпінням чекали моменту, коли журі конкурсу оголоситьпідсумки. Усі наші конкурсанти показали гідні результати у достатньо запеклій конкурентній боротьбі, - зазначає викладач театрального відділення Інна Олександрівна Янушевич. – Вітаю конкурсантів та дякую батькам і викладачам за те, що надаєте змогу дітям займатися творчістю і міцно тримаєте творчий фронт. Саме цей тандем сприяв тому, щонаші діти продемонстрували високий рівень майстерності.

Щира подяка та вітання організаторам благодійного фестивалю-конкурсу, які допомагають дітям окупованого Бердянська!».

Довідково:

Конкурс-фестиваль проводився ГО "Фестивальний Центр "SuperStar" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, відділу культури та відділу освіти виконкому Запорізької міськради.

На знімках: нагороди учнів ДШМ №6 - учасників фестивалю-конкурсу; передача допомоги батькам дітей з окупованого м. Бердянська