На главную Укр

Школьные новости

21 декабря 2016 года

Викладачі школи – учасники семінарських занять


Викладачі школи різних спеціальностей відвідали семінари-практику провідних викладачів Харківщини, на яких ознайомилися з кращим досвідом знаних на Слобощанщині і в України митців і педагогів.

 

Викладачі  відділу спеціального, загального фортепіано та концертмейстерського відділу:

  • семінарське заняття за участю доцента кафедри концертмейстерської майстерності Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського Підпорінової К.В. «Виховання та розвиток ансамблевого почуття в класі фортепіано».

 

Викладачі класу струнно-смичкових інструментів:

  • семінар-практикум  викладача  Харківської середньої  спеціальної музичної школи-інтернату  Варениної  Л.О.- «Штрихові способи видобування музичного звуку в роботі з учнями молодших класів». .

 

Викладачі вокального відділу музичного відділення:

  • семінар-практикум та майстер клас  за участю професора Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського Гребенюк Н.Є.  «Актуальні проблеми академічної освіти вокаліста. Специфіка формування співацьких навичок в учнів 5-6 року навчання».
]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)