На главную Укр

Школьные новости

24 февраля 2016 года

Викладачі класу гітари поділилися досвідом


У Харкові відбулася практична педагогічна конференція  за темою «Творчий підхід до навчання спеціальним дисциплінам у школах естетичного виховання – основа мистецької освіти сфери культури». Колектив ДШМ №6 на ній представляли педагоги класу гітари. А Леонід Біленко виступив з доповіддю.


«Спроби творчого підходу до роботи з учнями класу гітари на основі досвіду фортепіанної та скрипкової педагогіки, у реаліях навчально-освітньої системи сьогодення», — такою була тема виступу Леоніда Григоровича Біленка, викладача дитячої школи мистецтв №6.

 

Саме він є автором відомого серед його харківських колег методичного посібника «Абетка гітариста». Тож виступ досвідченого викладача зацікавив багатьох учасників педагогічної конференції.

 

Більше про цей методичний захід читайте на сайті обласного навчально-методичного центру працівників культосвітніх закладів, фахівцями якого і була організована конференція.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)