На главную Укр

Школьные новости

10 сентября 2014 годаМетки:   , , , ,

Викладачам ДШМ №6 вручені нагороди


Сьогодні у ході проведення засідання методичного об’єднання викладачів музично-теоретичних дисциплін шкіл естетичного виховання Харківщини відбулося вручення нагород переможцям конкурсу методичних робіт. Представники нашої школи — Надія Рогачевська та Олександр Масло — у числі нагороджених.


Директор обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладівТамара Самоварова оголосила підсумки минулорічного обласного конкурсу з розробки навчально-методичних матеріалів та програм для шкіл естетичного виховання. Вона підкреслила, що саме викладачі з музично-теоретичних дисциплін мають добрі, ґрунтовні результати у цій царині і вміють їх донести до широкого загалу. Це стосується не лише представників шкіл обласного центру, але й районів Харківської області. Переможцям конкурсу було вручено Сертифікати.

Завідувачка відділу музично-теоретичних дисциплін Надія Іванівна Рогачевська та колишній заступник директор школи з навчальної роботи, а нині директор ДМШ №5 Олександр Масло були удостоєні Ш місця у цьому конкурсі. Їх спільна методична робота стосується актуальної теми - підготовки до написання диктанту та читання з листа.

У відповідності до плану роботи Центру у березні 2015 року відбудуться семінарські заняття для викладачів, які пройдуть на базі шкіл, де працюють викладачі-переможці конкурсу. Тож наступної весни наша школа та фахівці музично-теоретичного відділу прийматимуть своїх колег зі шкіл естетичного виховання Харківщини.
]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)