27 февраля 2019 годаМетки:   ,

Відбулось нагородження кращих педагогів та учнів ДМШ №6

Творчі здобутки кращих педагогів та учнів Дитячої школи мистецтв №6 здобули відзнаку Народного депутата України Валерія Писаренка. Традиційна церемонія нагородження відбулася 27 лютого 2019 року.

«Цій традиції уже вісім років, - зазначила директор ДМШ №6 Валентина Сальникова. -  Нагородження кращих педагогів та учнів школи народним депутатом України Валерієм Писаренком є великим стимулом  до натхненної роботи й навчання, серйозною моральною підтримкою та спонуканням до творчості.  Впродовж останнього часу нагороди депутата отримали 20 учнів та 19 педагогів, троє учнів відзначені стипендіями Валерія Писаренка.  Ми вдячні йому за конструктиіну співпрацю та всебічну підтримку».

За професіоналізм, педагогічну майстерню, вагомий внесок у розвиток  естетичного виховання підростаючого покоління, підтримку їх здібностей і  талантів Подякою Народного депутата України були нагороджені:

Агафонова Ольга Сергіївна  – викладач по класу ударні інструменти, завідувач відділом оркестрових інструментів та відділом музичного мистецтва естради;

Коробко Роман Юрійович  – викладач по класу кларнета;

Кузьміна Оксана Сергіївна – викладач по класу фортепіано, концертмейстер, завідувач концертмейстерським відділом;

Рохмаїл Анна Юріївна – викладач художнього відділення, завідувач художнім відділенням;

Чумаченко Ганна Григорівна – концертмейстер

За високі досягнення в навчанні, творчі здобутки, активну участь у конкурсній, фестивальній, концертній,  культурно-просвітницькій діяльності Подякою Народного депутата України були нагороджені:

Безвесільний Михайло, учень музичного відділення

Зюзюкін  Ілля, учень театрального відділення

Махаринський Владислав, учень музичного відділення

Овчаренко Катерина, учениця театрального відділення

Полеводіна Діана, учениця  музичного відділення

Тимченко Дар’я,  учениця  музичного відділення

Хохлов Микола, учень музичного відділення

Телесюжет НСН "Харьковские Известия"

Детальніше про подію на шкільному сайті