27 апреля 2022 годаМетки:   , ,

ВЕРОНІКА МАРЧЕНКО - ЛАУРЕАТ 1 СТУПЕНЯ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

Талановиті учні Дитячої школи мистецтв №6 проявляють свої здібності та майстерність і досягають перемог на мистецьких конкурсах, що проводяться не зважаючи на воєнний час.

Одна з них - Марченко Вероніка, учениця 3-го класу відділу народних інструментів школи, виступила на ХIVконкурсі музики та пісні «Золотий Орфей» і досягла високого результату, - розповів її педагог Юрій Володимирович Кущій.

Вимоги конкурсу, що проводиться під егідою управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА та культурним центром «Пектораль», були стандартні. Учасники мали показати дві різнохарактерні п'єси. Наша юна гітариска зробилf це переконливо і, як результат, відзначена дипломом лауреата 1 ступеня.

Вероніка виконала п’єсу М. Каркассі "Прелюдія" та концертний твір Ф. Сора, що потребує витонченого професійного виконання.

Як зауважує педагог, Вероніка вже вдруге у поточномунавчальному році вдало виступає на конкурсах, зайнявши друге та перше місця.Наразі дівчинка зацікавлено навчається в дистанційному форматі та готується продовжити конкурсний марафон.

На знімку: Ю.В. Кущій та В. Марченко