23 января 2022 годаМетки:   ,

УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ПРОВОДЯТЬ ДОЗВІЛЛЯ З КОРИСТЮ

Цікаво та корисно, - саме так оцінюють наші юні театрали та їх викладачі відвідання
театралізованої циркової вистави «Alice», яку нещодавно представили харківські актори у кіноконцертному залі «Україна».

Познайомитися з творчістю талановитих акторів запропонувала учням, які навчаються у 3-4 класах, викладач театрального відділення Інна Олександрівна Янушевич.

На її переконання, відвідання театральних вистав є своєрідним продовженням навчального процесу. «Діти не тільки отримують нову інформацію, знайомляться з історією та літературою, вони вчаться співпереживати тому, що відбувається на сцені, до них приходить розуміння ролі емоцій та способів їх вираження, - зазначає Інна Олександрівна. - Під час перегляду постановок дитина вчиться помічати деталі, оцінює жести, міміку акторів, вчиться робити висновки».

Дітей захопила дивовижна історія подорожі Аліси у світ чаклунства та чудес, підкріплена філігранною творчістю артистів; подив та захоплення викликали новітні технології, які вдало використовуються у виставі.

Великою вдачею для наших поціновувачів мистецтва стало знайомство
з одним із режисерів шоу - Ігорем Сікаловим. У ході спілкування з ним діти дізналися про історію створення шоу, з вуст професіонала  вони почули розповідь про секрети акторської та режисерської майстерності. І, звичайно ж, взяли автографи та зробили фото на згадку.

І зустріч, і вистава, і обмін враженнями – все це зрештою сприятиме
більш свідомому опануванню навчальних програм учнями, додасть їм впевненості у собі та уміння працювати у команді.

На знімках: учасники події