2 марта 2018 годаМетки:   ,

Учні художнього відділення відзначені на цьогорічному фестивалі-конкурсі «Харків – місто добрих надій»

Одна з п’яти номінацій конкурсу – образотворче мистецтво. Цього року юні художники представляли на розгляд журі роботи на тему «Музична палітра Марка Кармінського», виконану у будь-якій техніці (включаючи колаж, мішану та авторську техніки) форматом А-3.

18 учнів художнього відділення претендували на визнання кращими своїх робіт, у яких вона відобразили особисте бачення музичної творчості нашого земляка – українського композитора, заслуженого діяча мистецтв УРСР, якого по праву вважають класиком музики кінця ХХ сторіччя.

Два дипломанти конкурсу – Єва Гудкова, Марія Борзенкова (педагоги Тетяна Лимар та Катерина Полтавська) та дипломант номінації «Журі аплодує»  Вікторія Назина (педагог Катерина Полтавська) – це імена учнів ДШМ №6 – переможців цього престижного творчого конкурсу, що проводиться у нашому місті півтора десятки років.

15 дітей отримали дипломи учасників конкурсу: Олександра Матяш,  Таїсія Сєдих,  Іван Яковенко, Анна Нестерчук , Нікита Іванов, Лілія Тютькіна, Дарина Радченко,  Марія Синявіна, Вероніка Сизоненко, Аліна МІнаєва, Ксенія Шеремет, Поліна Зінченко, Анастасія Телуха,  Марія Солодилова, Анжеліка Бєлоусова (педагоги: Анна Рохмаїл, Світлана Чистюхіна, Тетяна Лимар, Ірина Позняк, Катерина Полтавська).

Довідково:

Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківська обласна філармонія, Харківський художній музей та Харківське обласне відділення Національної української музичної спілки оголосили про проведення ХV фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій» за темою «Музична палітра Марка Кармінського».

Основна мета фестивалю-конкурсу «Харків – місто добрих надій» – популяризація творчості композиторів, поетів і художників міста Харкова, української та європейської культури, знайомство з історією Слобожанщини, підтримка талановитих учнів.

У фестивалі-конкурсі беруть участь учні шкіл естетичного виховання, художніх шкіл, ліцеїв мистецтв тощо області та міста у наступних номінаціях: солісти (фортепіано, струнно-смичкові, народні, духові, ударні інструменти, вокал); художнє слово (читці); ансамблі (інструментальні та вокальні); образотворче мистецтво; інтелектуальна гра «Мить вдачі».