На главную Укр

Школьные новости

6 февраля 2016 годаМетки:   ,

У школі відбулася чергова нарада


6 лютого 2016 року відбуласянарада при директорі КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №6»м. Харкова, на якій було розглянуто питання поточної діяльності колективу.

 

 

Учасники наради – завідуючі відділеннями та відділами школи, обговорили низку актуальних питань. Зокрема, йшлося про план роботи школи на лютий 2016 року, про зміщення акцентів у діяльності педагогів з урахуванням методичної діяльності та про підготовку до звітної концертної програми за підсумками 2015-2016 н.р.

 

 

Директор Валентина Сальникова наголосила нанеобхідності розширення формату та наповнення новим змістом методичної роботи відділів і відділень.

 

Cерйозні завдання перед педагогами були поставлені у зв’язку з розпочатою підготовкою до звітної концертної програми 2015-2016 н.р., яка має пройти на великій сцені ХНАТОБу 21 травня 2016 року. Заступником директора з навчадбної роботи Людмилою Грінчеко до відома присутніх було доведено графік  прослуховувань художньою радою школи запропонованих концертних номерів (прослуховування пройдуть з 20 по 27 лютого).

 

Обговорені інші питання поточної діяльності та прийнято відповідні рішення.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>