На главную Укр

Школьные новости

12 октября 2016 годаМетки:   

У школі презентують навчальні програми


За ініціативи директора ДШМ №6 Валентини Сальникової у школі буде проведено круглий стіл з презентації навчальних програм, за якими працюють відділення та відділи школи.


У ході останньої наради за участю завідуючих відділами та відділеннями Дитячої школи мистецтв №6 директором школи було запропоновано презентувати навчальні програми, за якими працюють шкільні педагоги. Відмічалося, що у практичній роботі педколективу на разі використовується вісім авторських програм.

Розпочалася підготовка до заходу. Презентація запланована на 2 листопада 2016 року. Відповідальними за її проведення назначені заступники директора з учбової роботи Грінченко Л.І. та Адам'ян А.І., а також завідуючі відділами та відділеннями Алексіна А.А., Боганча М.О., Бурмакіна М.О., Дяченко Ю.С., Калембет М.І., Лимар Т.В., Рогачевська Н.І., Танцюра І.В.]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)