На главную Укр

Школьные новости

13 ноября 2016 года

У ДШМ №6 розпочинається проведення контрольних заходів


З понеділка у учнів школи розпочинаються контрольні заходи ! півріччя 2016-2017 навчального року, які продовжаться до 20 грудня поточного року.


У відповідності з наказом директора Дитячої школи мистецтв №6 Валентини Сальникової  від 2 листопада 2016 року №72 у навчальному закладі заплановано проведення академічних концертів, вистав, показів тощо у термін з 14 листопада до 20 грудня згідно затвердженого графіку.

Створено комісію для проведення контрольних закладів, яку очолює директор школи. До її складу входять заступники директора з навчальної роботи Анастасія Адамян та Людмила Грінченко, а також завідувачі відділеннями та відділами школи.

Крім педагогів школи у заходах прийматимуть участь викладачі-консультанти - відомі діячі культури Харківщини, які  супроводжують навчальний процесс у Дитячій школі мистецтв №6.
]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)