На главную Укр

Школьные новости

24 августа 2019 года

Триває виставка робіт викладачів і учнів харківських художніх шкіл «Любому Харкову присвячується!»


Дві юні художниці ДШМ №6 представили свої роботи на цю престижну виставку. Покутня Анастасія, учениця 2-Б класу та Бондар Маріанна учениця 3-А класу поділилися своїми почуттями до рідного міста, які вони відобразили на полотнах.


Будівля Харківського залізничного вокзалу авторства Покутньої Анастасії виконана гуашью і є декоративним живописом (педагог: Рохмаїл А.Ю.). Третьокласниця Бондар Маріанна намалювала Харківську набережну (акварель), вона навчається у педагога Вахрушевої Т.Є.)

Довідково: 

Як повідомляють організатори, щорічна міська художня виставка робіт викладачів і учнів харківських художніх шкіл «Любому Харкову присвячується!» була відкрита 19 серпня і триватиме до 19 вересня. Вона експонується у Харківському художньому музеї. Цього року до проекту, започаткованого Департаментом культури Харківської міської ради та комунальним початковим спеціалізованим мистецьким закладом «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», долучилися ще чотири мистецькі школи: Художня дитяча школа № 1 ім. І.Ю. Рєпіна, Дитяча художня школа № 2 ім. П.О. Левченка, Дитяча школа мистецтв № 6 та «Дитяча школа мистецтв № 7.

Понад 160 робіт виконані у різноманітних техніках – від живопису, графіки й ліногравюрі – до скульптури і батику. Спільне коло митців дорослих і підростаючих створило яскраве полістилістичне полотно, в якому знайшлося місце спогадам, рідним вулицям, минулому, сучасному і майбутньому міста, його міфології та його духу. 


 

Фотогалерея з відкриття виставки - за посиланням
https://www.facebook.com/pg/artmuseum.kharkiv/photos/?tab=album&album_id=1357218567770580
автор фото Ірина Деркач

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>