На главную Укр

Школьные новости

3 мая 2016 года

Травень: час підведення підсумків


План роботи колективу Дитячої школи мистецтв №6 на травень поточного року містить низку заходів, що стануть підведенням підсумків зробленого за 2015-2016 навчальний рік.


У розділі «навчальна робота» передбачено проведення контрольних заходів за результатами ІІ півріччя, академічних концертів учнів відділів, відділень школи. А кульмінаційними заходами мають стати заключний творчій звіт учнів школи та звітна виставка робіт учнів художнього відділення у ХНАТОБі, які заплановано на 19 травня 2016 року.

 

На шкільних художників очікує ще одна важлива подія - виставка робіт учнів художнього відділення у в галереї "Вітальня на Дворянській", вона пройде 21 травня поточного року.

 

Викладачі школи прийматимуть участь у заходах, які організовує обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

 

Розділ «методична робота» представлений у травневому плані методичною доповіддю викладача концертмейстерського відділення Почтарьової О.О.

 

Продовжиться участь представників школи у міжнародних, всеукраїнських, обласних та  міських фестивалях та конкурсах та районних святкових заходах.

 

У планах психологічної служби – проведення консультацій для учнів та батків з актуальних питань, підготовка тематичних просвітницьких матеріалів для шкільного сайту.

 

Представниками адміністрації школи проводитиметься відвідування навчальних занять відкритих уроків, семінарських занять, методичних доповідей та здійснюватиметься контроль за відвідуванням ходом навчального процесу.

                                                          


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)