На главную Укр

Школьные новости

6 января 2018 годаМетки:   

Шкільні плани на перший місяць Нового 2018 року


Незважаючи на зимові канікули колектив школи має серйозні плани на січень 2018 року, які передбачають різнопланову діяльність усіх структурних підрозділів ДШМ №6.

 

На 24 січня 2018 року призначено засідання педагогічної ради школи, на якій буде підбито підсумки діяльності за 1 півріччя 2017-2018 навчального року та розглянуто актуальні питання роботи  колективу.


У режимі нон-стоп проводиться методична робота викладачів.  Так, відкритий урок з учнями 4 класу на тему  «Вправи на пам`ять фізичних дій» проведе викладач театрального відділення Келліна К.В. Завідувач театральним відділенням школи викладач  Калембет М.І. виступить перед колегами з методичною доповіддю  «Особливості викладання сценічного руху у старших (7, 8) класах театрального відділення».


Буде проведена презентація для педагогів нових музичних інструментів, які з’явилися у ДШМ №6 останнім часом (йдеться про новопридбаны рояль та концертний баян).


Учні та педагоги планують продовжити практику участі у різноманітних міських, обласних,всеукраїнських, методичних конкурсах та фестивалях.


Традиційно педагоги школи приймуть участь у заходах Обласного навчально- методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. Цього місяця навчальні семінари відвідають І.В. Саєнко та О.С. Агафонова.


Адміністрація школи займатиметься організаційно-контрольно-аналітичною діяльністью, що є важливою ланкою роботи.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)