6 января 2018 годаМетки:

Шкільні плани на перший місяць Нового 2018 року

Незважаючи на зимові канікули колектив школи має серйозні плани на січень 2018 року, які передбачають різнопланову діяльність усіх структурних підрозділів ДШМ №6.

На 24 січня 2018 року призначено засідання педагогічної ради школи, на якій буде підбито підсумки діяльності за 1 півріччя 2017-2018 навчального року та розглянуто актуальні питання роботи  колективу.

У режимі нон-стоп проводиться методична робота викладачів.  Так, відкритий урок з учнями 4 класу на тему  «Вправи на пам`ять фізичних дій» проведе викладач театрального відділення Келліна К.В. Завідувач театральним відділенням школи викладач  Калембет М.І. виступить перед колегами з методичною доповіддю  «Особливості викладання сценічного руху у старших (7, 8) класах театрального відділення».

Буде проведена презентація для педагогів нових музичних інструментів, які з’явилися у ДШМ №6 останнім часом (йдеться про новопридбаны рояль та концертний баян).

Учні та педагоги планують продовжити практику участі у різноманітних міських, обласних,всеукраїнських, методичних конкурсах та фестивалях.

Традиційно педагоги школи приймуть участь у заходах Обласного навчально- методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. Цього місяця навчальні семінари відвідають І.В. Саєнко та О.С. Агафонова.

Адміністрація школи займатиметься організаційно-контрольно-аналітичною діяльністью, що є важливою ланкою роботи.