11 ноября 2015 годаМетки:   , , ,

Районний вокальний конкурс «Барви улюблених мелодій» запрошує…

18 грудня 2015 року у Дитячій школі мистецтв №6 пройде II районний вокальний конкурс«Барви улюблених мелодій». У відповідності до положення про конкурс його учасниками  будуть учні загальноосвітніх шкіл Дзержинського  району.

Три вікові категорії об’єднають дітей та підлітків у віці від 7 до 14 років, які не мають спеціалізованої музичної освіти і не займаються  у музичних спеціалізованих закладах. Учасники  мають  представити на конкурсі один твір (будь-якою мовою), що звучатиме не більше 5 хвилин.  Участь у  конкурсі  безкоштовна.

Загальні критерії, за якими журі оцінюватиме учасників, наступні: виконавська майстерність, музичність, художня трактовка музичного  твору,  чистота інтонації, краса тембру та сила голосу, сценічна культура, складність  репертуару, відповідність репертуару виконавським  можливостям і віковій категорії учасника.

До складу журі конкурсу увійшли знані майстри сцени. Його очолюватиме заслужена артистка України, старший  викладач Харківського  національного  університету мистецтв  ім. І.П.  Котляревського Лідія Величко. Серед членів журі - заслужений артист  України, композитор і піаніст, доцент кафедри Харківського національного  університету мистецтв  ім. І. П. Котляревського Володимир Соляніков, головний режисер Харківської обласної філармонії Тамара Ганусова, заслужений діяч мистецтв  України,  викладач театрального  відділення ДШМ №6 Михайло Крамаренко, завідувачка вокальним відділом ДМШ №6 Інна Танцюра.

Саме вони визначать переможців у кожній віковій категорії. Звання лауреата конкурсу з  врученням диплому присуджуватиметься учасникам, які зайняли  I, II, III  місця.          Окремі  учасники за рішенням журі можуть бути відзначені грамотами. Переможцям конкурсу надається право позачергового вступу на  вокальне відділення ДШМ №6.

Довідково:

Організатори конкурсу: Дитяча школа мистецтв №6, управління освіти адміністраціїї Дзержинського району Харківської міської ради. Конкурс проводиться за підтримки відділу культури по Дзержинському району Департаменту культури Харківської міської ради.

Основна мета та завдання конкурсу:

-         створення сприятливих  умов для творчого  спілкування дітей та  молоді  Дзержинського району;

-         популяризація вокального  мистецтва;

-         розвиток культури  та  укріплення міжшкільної  творчої співпраці;

-         створення умов для підтримки дитячої та юнацької  творчості;

-         розкриття творчого  потенціалу обдарованих дітей та молоді;

-         підвищення професійної майстерності художніх керівників, педагогів,  виконавців;

-         активізація позашкільної творчої діяльності юних харків’ян.

Участь у  конкурсі підтверджується на підставі заявок  надісланих на електроннупошту ДШМ №6: detestetcentr@ukr.net.  до 20 листопада 2015 року.

Реєстрація учасників проходитиме 18 грудня 2015 року з 14.00 до 15.00 за адресою: м. Харків, вул. Архітекторів, 30-а, ДШМ №6.