31 марта 2023 годаМетки:   , ,

ПРОЄКТ «ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ 2.0 АБО ПЕРЕВТІЛЕННЯ". ЧАСТИНА II – ПРЕДСТАВЛЕНА ГЛЯДАЧАМ

Ще дві творчі роботи з циклу мінісюжетів нового проєкту театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 представлено глядацькій аудиторії. Ролі головних героїв з відомих кінострічок на цей раз виконують учні 4-го класу Ілля Мошняга (Тім Талер – фільм «Проданий сміх») та Поліна Шульга (Венздей Аддамс – фільм «Венздей»).

Автори ідеї та наставники акторів-початківців: викладачі відділення: Інна Олександрівна Янушевич та Роман Геннадійович Набоков.

Озвучка тексту – Михайло Петрович Крамаренко, викладач театрального відділення, педагог-методист, заслужений діяч мистецтв України.

Дивитися попередні випуски мінісюжетів проєкту на шкільному ютуб-каналі