На главную Укр

Школьные новости

21 августа 2018 годаМетки:   

Представники ДШМ №6 – активні учасники підготовки і проведення серпневих свят


Напередодні святкових серпневих дат у Шевченківському районі було проведено Церемоніал пам’яті «Харків – моя любов» на честь святкування 75-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників під час другої Світової війни,  Дня міста,  Дня Державного Прапору України,  27-ї річниці Незалежності України під назвою «Харків – моя любов».


Традиційні святкові заходи, присвячені сузір’ю знаменних серпневих дат, зібрали у Шевченківському районі представників різних поколінь: шанованих громадою ветеранів війни та праці, учнівську та студентську молодь, представників громадських організацій, керівництво району, пересічних мешканців району.


Церемоніал пам’яті, який щорічно проводиться райдержадміністрацією біля пам’ятника Воїну-Визволителю, за ці роки став очікуваною подією, що єднає харків’ян та слугує своєрідним містком між минулим, сучасним і прийдешнім.

На знак пошани до світлої пам’яті героїв та їх немеркнучих подвигів відбулося покладання Гірлянди Слави і квітів до підніжжя пам’ятника Воїна-Визволителя та оголошена хвилина мовчання.  Буде внесено державний прапор України. Прозвучав Гімн України, який виконав Андрій Даценко, соліст ХНАТОБу  ім.  Миколи Лисенка.

 

До учасників та гостей свята з вітальними словами звернулися голова адміністрації  Шевченківського району Харківської міської ради Володимир Котковський,  помічник Народного депутата України Валерія Писаренка Ігор Лянной.

Родзинкою свята стало закладення Капсули Часу. Цю ідею, автором якої є Харківський міський голова Геннадій Кернес, активно підтримали молоді харків’яни - члени клубу  Rotaractclub «KharkivFirstCapital», її реалізація відбулась за сприяння Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради. Очікується, що Капсула Часу  буде відкрита через чверть століття у 2043 році під час святкування 100-річчя визволення Харкова. 

 

Представники  прийдешнього покоління  матимуть змогу прочитати послання учасників бойових дій, які захищали, визволяли та відбудовували рідний Харків: Володимира Львовича Міллєра, Станіслава Яковича Зозулі, Анатолія Ілліча Христофорова,  Маргарити Олександрівни Судокової. Це розповіді ветеранів  про минулі події та їх батьківські настанови нащадкам. Усі вони сповнені віри в те, що нові покоління будуть продовжувати  справу їхнього життя, успішно працювати на благо рідного міста та країни, щасливо жити у мирі та злагоді.

 

Для учасників та гостей свята організатори підготували різнопланову концерту програму. Зокрема, на імпровізовану сцену виходили танцюристи зразкового хореографічного колективу «Карнавал,  учасники ансамблю танцю «Закаблуки».

 

Пісенними композиціями учасників та гостей свята вітали учениці вокального відділення Дитячої школи мистецтв №6 Анна Азарова, також на Софія  Пархоменко та наймолодша учасниця концерту починаюча вокаліста школи Афіни Шибанець.

Керівництво школи (директор Валентина Сальникова, заступники директора Марина Боганча та Інна Тацюра, завідувач хореографічним відділенням Марія Бурмакіна),  викладачі та співробітники прийняли безпосередню участь у підготовці і проведенні цього святкового заходу.

У програмі святкування знаменних дат, як і зазвичай, була традиційна польова каша для ветеранів (їх гостинно запрошило кафе «Таурус») також була підготовлена музична програма для всіх відвідувачів  скверу «23 Серпня», у якій звучали улюблені мелодії.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)