На главную Укр

Школьные новости

3 января 2019 годаМетки:   ,

Плани січня 2019 року


Січневий план роботи колективу школи включає низку різнопланових заходів.


Основною подією стане проведення засідання педагогічної ради, на якій будуть підведені підсумки роботи за перше півріччя поточного навчального року.

Як завжди, суттєва увага звернена на методичну роботу. Заплановано декілька методичних доповідей та відкритий урок :

·         відкритий урок викладача відділу оркестрових інструментів та музичного мистецтва естради Агафонової О.С.  «Робота на формуванням основних навичок гри на ударних інструментах у молодших класах»

·         Методична доповідь практичного психолога на засіданні педагогічної ради  Алексіної А.А. «Педагогічна етика спілкування педагогів між собою, з батьками та учнями»

·         Методична доповідь викладача відділу загального, спеціального фортепіано Кузьміної О.С. «Особистості роботи на фактурою в сонатній формі»

·         Методична доповідь викладача відділу загального, спеціального фортепіано Саєнко І.В. «Музично-слухові здібності та їх розвиток в процесі навчання».

Буде проведено круглий стіл викладачів хореографічного відділення на тему: «Педагогічна майстерність».

У січні пройде конкурс художнього слова, який започаткований на театральному відділенні школи.

У кінці місяця учні художнього відділення у черговий раз колективно відвідають Харківський художній музей.

На відділеннях та відділах школи йтиме підготовка до загальношкільних олімпіад з сольфеджіо та історії мистецтв, фортепіанного конкурсу «Мій Бах», шкільних змагань з гімнастики, хореографічного фестивалю «Dance Variation», конкурсу-фестивалю концертмейстерів «Натхнення».]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)