12 июня 2013 годаМетки:   , ,

Підведено підсумки навчальної діяльності школи

На засіданні педагогічної ради про підсумки ІІ півріччя 2012-2013 навчального року доповів заступник директора школи з навчальної роботи О.І. Масло.

Відповідно до розділу "Навчальна робота" плану роботи Дитячої школи мистецтв № 6 на 2012-2013 навчальний рік, з метою внутришкільного контролю, аналізу результативності навчання адміністрацією Дитячої школи мистецтв № 6 Дзержинського району м. Харкова було здійснено наступну роботу:

- затверджено графік контрольних заходів;

- затверджено комісію для проведення контрольних заходів у ІІ-му семестрі 2012-2013 навчальному році в такому складі:

Сальникова В.О. – директор, голова комісії;

Грінченко Л.І. - заступник директора з навчальної роботи, заступник голови комісії;

Масло О.І. - заступник директора з навчальної роботи, заступник голови комісії;

Саєнко І.В.- зав. відділом спеціального та загального фортепіано;

Рогачевська Н.І.- зав. відділом музично-теоретичних дисциплін

Шовкова Г.І. – зав. вокального відділу;

Дяченко Ю.С. - зав. відділу народних інструментів

Колісниченко Г.В. - зав. художнього відділення;

Бабаєва Л.Т. – зав. відділу оркестрових інструментів;

Чубенко М.Ю. – зав. театрального відділення;

Власова О.С. – зав.хореографічного відділення

На відділах (відділеннях) створено екзаменаційні комісії з числа викладачів відділу під головуванням директора школи

Контрольні заходи проведено згідно із затвердженим графіком. Надано необхідні методичні рекомендації щодо організації проведення контрольних заходів. Завідувачами відділів та відділень було складено та погоджено програми контрольних заходів. Програми академічних концертів (показів) учнів відповідають вимогам програм для початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів  Міністерства культури і туризму України та рекомендаціям Державного методичного центру навчальних закладів культури та мистецтв. Результати академічних концертів доведено до учнів та батьків особисто та через дошку оголошень.

На академічних концертах були присутні такі викладачі-консультанти з числа відомих харківських фахівців:

Єрошенко Олена Віталіївна – доцент ХДАК, кандидат мистецтвознавства;

Олена Опанасівна Костенко – зав. відділу струнно-щипкових інструментів ХМУ ім. Лятошинського.

Євген Леонідович Ващенко – зав.відділу народних інструментів (баян-акордеон) ХМУ ім. Лятошинського;.

Віра Іванівна Чурсіна – доцент Харківської академії дизайну та мистецтв, член Національної спілки художників України

Володимир Миколайович Бобров - зав.відділу духових інструментів ХМУ ім. Лятошинського;

Тамара Михайлівна Ганусова – головний режисер Харківської обласної філармонії.

Оксана Володимирівна Трушина – майстер сцени ХНАТОБ ім..М.Лисенка, член національної спілки хореографів України.

На підставі проведення та обговорення академічних концертів (показів) надано певні рекомендації, спрямовані на  вдосконалення навчального процесу.

Моніторинг академконцертів свідчить, що високий рівень  компетенції мають (10-12 балів) – 57% учнів (за аналогічний період минулого року 55%); достатній рівень компетенції мають (7-9 балів) – 39,4% учнів (за аналогічний період минулого року 41%);

- низький рівень компетенції мають (4-6 балів) – 2% учнів (за аналогічний період минулого року 1%); не атестовано - 1% учнів (за аналогічний період минулого року 3%).