На главную Укр

Школьные новости

28 августа 2015 года

Педколектив школи розпочинає роботу


28 серпня відбулися загальні збори педагогічного колективу ДШМ №6, на яких була розглянута низка організаційних питань, пов’язаних з підготовкою до нового навчального року.

 

 

Впродовж останніх серпневих днів педагоги школи мають вирішити чимало завдань, спрямованих на організаційне забезпечення навчально-виховного процесу, який розпочнеться в мережі шкіл естетичного виховання з 1 вересня поточного року. Про них детально йшлося під час наради викладачів у виступах заступників директора школи з начального роботи Л.К. Резцової та Л.І. Грінчнко.

 

У цей же день у школі були проведені вступні прослуховування дітей, які виявили бажання вступити на навчання до Дитячої школи мистецтв №6.

 

Попереду у викладачів такі невідкладні й важливі справи, як узгодження розкладів навчальних занять, проведення організаційних зустрічей з учнями (вони заплановані на 1 вересня з 11.00 до 18.00), інші заходи.

 

7 вересня відбудеться нарада при директорі школи за участю завідуючих відділів та відділень. У вересневому плані роботи також значиться проведення першої педагогічної наради 2015-2016 навчального року, яка пройде 16 вересня 2015 року і буде присвячена питанням організації навчально-виховного процесу.

 

003-2015-medium.jpg
004-15.-jpg-medium_.jpg

 

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)