На главную Укр

Школьные новости

3 февраля 2017 годаМетки:   ,

Опановують ази вокального мистецтва та мріють про сцену


Саме так можна охарактеризувати прагнення наших талановитих дівчаток, які навчаються на вокальному відділі школи, зокрема, у класі педагога Олени Вікторівни Москалець. Її розповідь про своїх талановитих учениць читайте у цій публікації.


Майбутні вокалісти наразі напружено працюють, розвиваючи свої здібності, шліфуючи техніку, вивчаючи теорію мистецтва.  Учні Олени Москалець – різні за віком, за вподобаннями, але всіх їх об’єднує велике бажання досконало оволодіти мистецтвом співу. Вони з великим бажанням готують концертні номери і при нагоді з радістю і хвилюванням виходять на конкурсі і фестивальні сцени, що додає їм впевненості та досвіду.

«У цьому навчальному році ми маємо вагомі здобутки, - розповідає Олена Вікторівна, - що є результатами нашої загальної з дівчатками клопіткої роботи. -

Так, ученица 1-го класу семирічна АрінаРомасько, яка в минулому році вперше взяла участь у весняному конкурсі «Харьківські зорі», успішно продовжила виступати і завойовувати нові нагороди. Незважаючи на свій юний вік, Аріна неймовірно стійка і цілеспрямована. Разом з покращенням інтонації і володінням  загальними вокальними навичками, вона продемонструвала аудиторії  яскраву артистичну обдарованість.

Дитяча пісенька «Їжачата і яблуко» (муз. Е. Бриліна, сл. Б.Списаренка), яка неодноразово виконувалась на конкурсах, справила дуже приємне враження на журі та глядацьку аудиторію.

З великим хвилюванням ми чекали на виступ семирічної Шибаніц Афіни, яка вперше взяла участь у конкурсі  «Харківські зорі-зима». Але її впевненість у собі, цілісність художнього образу і природне відчуття сцени визвали симпатію у членів журі, яке заслужено присудило їй звання лауреата II премії. Вона виконала твір «Тигр вышел погулять» (муз. В. Жубинской, сл. Э. Успенского), вдало відтворивши образ і настрій персонажу симпатичного і миролюбного тигра.

Шафоростова Діана, яка неодноразово з’являлася на сценах багатьох національних і міжнародних конкурсів, і цього разу не розчарувала наші сподівання. На конкурсі «Співограй» вона виконала два різнохарактерні твори «Навстречу ветру» (муз. и сл. З.Куприянович) і «Усміхнися мені» (муз. В. Шабашевич, сл. В. Крищенко), отримавши звання лауреату II ступеню. Дівчина постійно знаходиться у творчому пошуку, розвиває свій репертуарний діапазон і зміцнює вже добре відпрацьовані вокальні навички. Особливу увагу Діана та її мама приділяють сценічним костюмам, які дуже вдало і доречно підкреслюють тендітність, вишуканість і вроду дівчини.

Абу Анзех Дана, учениця 7 року навчання,йшла до звання лауреата I ступеню дуже впевнено. Образ іспанки  у творі італійського композитора В. Кьяра «Гордая прелесть осанки» був дуже вдало підкреслений східною зовнішністю вокалістки. Коли всі закулісні хвилювання залишаються позаду, Дана стає дуже сміливою, переконливою у своїх творчих прагненнях і розкриває суть вокального твору вміло і натхненно. Друга композиція (укр. нар. пісня в обр. Н. Шульмана «Ти до мене не ходи»), що виконувалась другою у конкурсі «Dancesongfest», була виконана емоційно насичено і підкреслена національним костюмом, який допоміг дівчині перетворитися з гордої яскравої іспанки в просту, розумну щиру україночку, але теж з сильним вольовим характером. Яскравий темперамент і наполегливість допомогли Дані вийти на якісно новий рівень у своєму вокально-сценічному розвитку на даному етапі її творчого шляху, який, я сподіваюсь, приведе її у світ професійного оперного вокалу в майбутньому».

Наводимо перелік вдалих конкурсних виступів учнів класу О.В. Москалець за останній час:

  • «Харківські зорі – осінь 2016» - Ромасько Аріна – 2 місце;
  • XXI міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» - Ромасько Аріна – лауреат I премії,  Абу Анзех Дана – лауреат II премії;
  • V фестиваль-конкурс «Dancesongfest» - Абу Анзех Дана – лауреат I премії, Шафоростова Діана – лауреат  II премії, Ромасько Аріна – лауреат III премії;
  • «Харківські зорі «День народження» - Шибаніц Афіна – лауреат II премії, Абу Анзех Дана – лауреат I премії.

Відомості про педагога вокального відділу О.В, Москалець:

Олена Вікторівна Москалець - людина різносторонніх захоплень та вподобань. У мистецтві віддає перевагу класичній та джазовій музиціки, цікавиться театром, кінематографом. Також любить займатися латиноамериканськими танцями, вивчає іноземні мови. Олена Москалець не лише залучає своїх вихованців до концертної діяльності, а й сама, втім, як і чимало інших педагогів, нерідко з задоволенням виступає на концертних майданчиках.

На її рахунку чимало нагород. Зокрема, вона відзначена дипломами II фестивалю ім. І. Дунаєвського (м. Харків), V музичного фестивалю (м. Івано -Франківськ), I вокального конкурсу «Алчевський дебют» (м. Харків) та ін.

«У цій школі я працюю лише третій рік, проте можу з упевненістю сказати, що моя робота і спілкування з колегами дає імпульс для реалізації цікавих і сміливих проектів. Свою місію тут я вбачаю, перш за все, у вихованні впевнених, захоплених вокальним мистецтвом учнів, які прагнуть до самовдосконалення».

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)