На главную Укр

Школьные новости

3 октября 2016 годаМетки:   

Наші плани на жовтень


Затверджено план роботи ДШМ №6 на жовтень поточного року. До нього увійшла значна кількість заходів з навчальної, методичної та культурно-просвітницької діяльності.


Зокрема, заплановано проведення технічного заліку з виконання вокалізів та проведення підготовки учнів до обласної олімпіади з сольфеджіо та музичної літератури.

Відбудеться заслуховування методичних доповідей викладачів різних відділів та відділень школи Бурмакіної М.О. , Танцюри І.В., Лященко Л.О., Лозової Г.П., Шаповалової Н.П., Гладишко А.П.

Буде проведено два майстер-класи: майстер-клас зі сценічної мови з викладачем ХНУМ ім. І.П.Котляревського та актрисою театру ім. Т.Г. Шевченка І.Кобзар (для учнів 6-8 класів) та участь у майтер-класі доцента кафедри сольного співу Велічко Л.А.

Представники школи візьмуть участь у семінарі, присвяченому 145-річчю. Лесі Українки, який відбудеться у спеціалізованій музично-театральній бібліотеці ім. К.С. Станіславського, а також відвідають декілька семінарів, які організовує обласний навчально-методичний центр працівників культосвітніх закладів.

Триватиме підготовка та участь у міжнародних, обласних, міських та районних конкурсах, фестивалях.

Заплановано проведення церемонії вшанування кращіи учнів та педагогів школи, складовою якої стане концертна програма, присвячена Дню музики, Дню вчителя та Дню художника.]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)