На главную Укр

Школьные новости

18 декабря 2013 года

Наша школа – юбиляр


Текущий 2013-2014 учебный год для ДШИ №6 является юбилейным: в августе 2014 мы отметим свое первое пятилетие. Главное подведение итогов впереди, но уже сейчас в связи с проводящейся государственной аттестацией нашего учебного учреждения искусств подготовлены материалы, всесторонне отражающие основные направления деятельности коллектива. Знакомим вас, уважаемые посетители сайта с наиболее важными из них.  Начнем с истории создания школы.

 

КОМУНАЛЬНИЙ  ПОЧАТКОВИЙ  СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ

МИСТЕЦЬКИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД

ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 6

 

 З  історії школи

 Історія школи складає на сьогодні невеликий період часу, проте, вона наповнена безліччю справ, подій, іменами людей, які до них причетні. Чотири минулі роки стали етапом становлення наймолодшого закладу в міській мережі шкіл естетичного виховання, періодом формування організаційних основ та традицій, пошуком свого шляху і створенням власного іміджу.

 Відкриття ДШМ № 6  сприяло рішенню важливого соціального завдання - надання декільком сотням дітей і підлітків, які мешкають в одному з найбільших міських житлових масивів Дзержинського району м. Харкова - Олексіївці, можливості залучитися до занять творчістю в безпосередній близькості від свого місця проживання. Системно займаючись розвитком мережі шкіл естетичного виховання в районі і враховуючи побажання громадськості, Дзержинська районна у м. Харкові рада ініціювала створення  школи мистецтв.

Ініціатива, висунута на районному рівні, була схвалена і підтримана Харківською міською радою. Після чого у червні 2004 року сесія Дзержинської райради прийняла відповідне рішення, що і стало точкою відліку в створенні школи. Місцем її знаходження було визначено нежитлове приміщення по            вул. Архітекторів, 30-А.  Вже в грудні 2005 року почалася його реконструкція, яка завершилася в грудні 2008 року.

Усі етапи цього складного процесу контролювалися і відслідковувалися управлінням культури  Дзержинскої районної у м. Харкові ради, яке у той час очолювала теперішній директор ДШМ № 6 - Сальникова Валентина Олександрівна.

37 світлих просторих класів і кабінетів з сучасним устаткуванням, затишні холи, актовий зал, розрахований на 128 глядацьких місць, приміщення для розміщення Центральної дитячої бібліотеки Дзержинського району  ім. П. Панча, площею 300 кв. м, з книжковим фондом у 40 тис. примірників, облаштована територія, що примикає до будівлі, - усе це стало результатом докладених суттєвих організаційних зусиль.

Засновник школи - Харківська міська рада, власник її майна - територіальна громада міста у особі Харківської міської ради. Установа підзвітна Департаменту культури Харківської міської ради.

 Далі, вирішувалися нові завдання. Виконавчий комітет Дзержинської районної у  м. Харкові ради своїм рішенням від 18.08.2009 № 252/3 зобов'язав з 01.09.2009 забезпечити початок учбового процесу в школі. На виконання зазначеного рішення був проведений комплекс необхідних заходів.

 Офіційне відкриття нового учбового закладу (воно відбулося у рік, оголошений Харківською міською радою роком культури та молоді) стало помітною і пам'ятною подією міського масштабу.  Святкова церемонія відбулася 20 серпня   2009 року за участю Харківського міського голови - Добкіна Михайла Марковича (нині - голова Харківської облдержадміністрації), голови Дзержинської районної у м. Харкові ради Дулуба Валентина Григоровича (у теперішній час-перший заступник голови Харківської облдержадміністрації), а також представників міського і районного депутатського корпусу. Відкриття школи, по визнанню усіх, хто був причетний до цієї важливої події, стало вагомим внеском у розвиток культурного життя Харкова.

 Добкін М. М., високо оцінивши зроблене та підкреслив, що у Харкові з'явився ще один центр мистецтва. Тепло відгукуючись про тих, хто створював школу, Михайло Маркович зазначив, що "… кожен з них залишив у цій будівлі частинку свого серця".

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)